CLANEK

 

Tomas TMX s vlastní show na Beats2Dance již dnes

Nizozemské internetové radio Beats2Dance startuje novou sezonu. I s československým zastoupením. Postará se o to Tomas TMX, žijící v Praze, který bude svou show vysílat každé pondělí v 16:00, v repríze pak v úterý v jednu ráno.

 

Beatshare Selection Radioshow bude každý týden představovat to nejlepší ze žánrů jako deep house, progressive house, tech house a minimal techno. První relaci, která bude odvysílána 6.8. 2018, máte možnost vyslechnout s předstihem zde:Tomas TMX je DJ a producent s progresivním zázemím. Od roku 2003 hrál na mnoha akcích, nejčastěji v České a Slovenské republice. V začátku své kariéry produkoval desítky akcí na východním Slovensku, kde organizoval například Coldharbour nights, partnerskou akci známého labelu Markusa Schulze. Od doby, co se přestěhoval do Prahy, hrál na desítkách akcí ve známých klubech i na open airech. Je také producentem, ve spolupráci s Matthew Petersonem vydal track "Quant" u labelu Darkpload Deep.
Relace nese název připravovaného hudebního projektu Beatshare, jehož detaily představí v příštích měsících. Radio Bets2Dance sdružuje desítky DJů z různých zemí. Provozuje ho skupina Nizozemců, která kromě jiného pořádá celou plejádu prestižních hudebních akcí.

 
 
 
 

ČLÁNKY AUTORA

 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016