PARTYINFO

 

SYNAPSE KNOWLEDGE: EMIKA | MASTERCLASS

Datum konání:
30.05.2021 - neděle
Místo konání:
Praha - Meet Factory
Live:
Emika
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 20:00

 
 
Synapse Knowledge odstartuje online masterclass s Emikou

Poslední květnovou neděli bude zahájena šestá edice Synapse Knowledge, pravidelného setká(vá)ní hudebních tvůrců s cílem dlouhodobé podpory domácího i evropského hudebního podhoubí a nezávislé scény skrze série přednášek, workshopů, poslechových sessions a masterclassů.

 

Synapse Knowledge rozvíjí témata, jako je branding a marketing v hudebním průmyslu, booking, užití umělé inteligence v hudební produkci, budování hudební kariéry, práce v profesionálním studiu, prostorový zvuk nebo machine learning a přináší také produkční tipy od samotných muzikantů a představuje jejich studio a live workflow.

Letošní ročník v MeetFactory kvůli nepředvídatelným pandemickým okolnostem rozložili do celého roku. Než se budeme moct potkat fyzicky, vykopávají letošní edici online masterclassem s v Berlíně usazenou producentkou s českými kořeny - Emikou. Ta letos slaví 10 let od vydání svého eponymního debutu, na kterém spojila své klasické hudební vzdělání a nadšení pro elektronickou hudbu.

Synapse

O své dosavadní kariéře, práci pro Native Instruments, posunu od elektroniky k orchestrálním nahrávkám, crowdfundingu, živém vystupování, ale i řešení aktuální pandemické situace bude Emika mluvit v neděli 30. května 2021 ve 20:00. Podrobnosti o průběhu přednášky budou zveřejněny co nevidět na webu a Facebookovém eventu.

Sledujte Emiku na: Facebooku / Instagramu / Patreonu / Twitteru

Masterclass s živým Q&A s účastníky proběhne online v anglickém jazyce bez tlumočení. Program Synapse Knowledge vzniká za finančního přispění Ministerstva kultury ČR a SoundCzech.

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016