PARTYINFO

 

BEATS FOR LOVE: 1ST LIMITED EDITION

Datum konání:
02.07.2021 - 04.07.2021
Místo konání:
Ostrava - Dolní oblast Vítkovic
DJs:
1st AREA - DRUM & BASS: Camo & Krooked (AT), Madface, Bifidus Aktif, No Money, Elvis, Beaty, Liquidators crew, Lineart, Zardonic (VE), Forbidden Society, Qo, Schmidoo, Meph, Divenger, Ron-X, Drum-It, Shaity, Gifi, Spectral Sound System, Jade (HU), MNDSCP (HU), Sayko, Symplex, Fantek & Pex, X Trail, Femfing, Crystal, Disgustin Justin, Cubix, Onder
2nd AREA - HOUSE & TECHNO: David Penn (ES), EKG, Orbith, Michael C & Mathiass O'zana, Dominik Gehringer, Gi-A, Priest, Klaudia Gawlas (DE), Lucca, Chris Sadler, Jaqullin, Thin & Thick, Kmin, Ian Blond, Piri, Van Vega, Fatima Hajji (ES), Broken Robot aka Golpe, Denysa, Junior Jan, Andrea Fiorino, Callboy, Roman Chmiel, Mendoza & Marco Key, Proggyboy, Matt Walli
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 18:00, vstup: 1nd Area: 3.7. 2021 390,- Kč + poplatky, 4.7.2021 390,- Kč + poplatky, 2nd AREA: 2.7. 2021 390,- Kč + poplatky, 3.7. 2021 390,- Kč + poplatky, 4.7. 2021 390,- Kč + poplatky
 
 
Dnes startuje limitovaná edice Beats for Love
Beats for Love bude i letos ve zmenšené variantě

Organizátoři obřího hudebního festivalu Beats for Love, který se stal pro desítky tisíc lidí nejvýznamnější událostí roku, se po dalším přesunutí ročníku z důvodů Covid-19 opět rozhodli uspořádat menší limitované edice v industriálním areálu Dolní Vítkovice.

 

Hromadu taneční hudby, vizuálních efektů a světelné show si návštěvníci letos užijí přímo v srdci industriálního areálu Dolní Vítkovice. Pořadatelé počítají nejméně se dvěma areály, ve kterých zazní oblíbené taneční styly: drum and bass, house a techno.

Páteční noc na Drum and Bass stage v prvním areálu, která se bude nacházet pro festivalové návštěvníky klasicky pod vysokou pecí č.1, ovládnou hvězdy světové DnB scény Camo & Krooked z Rakouska! Sobota zase bude patřit tvrdší odnoži zlomených beatů. Miláček nejen drum and bassového publika Zardonic opět ukáže svoje umění v ostravském industriálním areálu. Producent a DJ z Venezuely už několikrát předvedl, že jeho energická show patří k těm, na které se jen tak nezapomíná!

B4L


Poslední festivalový den v prvním areálu ovládnou představitelé oblíbeného neurofunkového vydavatelství Eatbrain! Z Maďarska do Ostravy dorazí jeho hlavní představitelé Jade MNDCSP. Zakladatel labelu Jade a jeho jedinečný a agresivní styl mu vynesl místo mezi nejlepší neurofunkové producenty současnosti. Jeho budapešťský parťák MNDSCP je další energickou postavou moderního neurofunkového zvuku a společně s Jadem jsou považováni za matadora drum and bassové scény v Maďarsku. Celý line up této limitované akce podpoří nejlepší jména české drum and bassové scény v čele s Forbidden Society, Madface či Qo.

Druhý areál bude patřit fanouškům rovných beatů a stylům house a techno. Páteční noc rozproudí Španěl David Penn, jehož produkce se umisťuje na nejvyšších pozicích prestižních hudebních žebříčků a je majitelem několika tanečních hymen, které mu zajistily pozici jednoho z nejzajímavějších umělců house music na světě. Soboty se zmocní ženská síla! V druhém areálu se představí špičková německá DJka a ikona evropského techna Klaudia Gawlas, která fanouškům předvede zběsilou jízdu, ve které nezapře svůj německý styl pro preciznost, díky němuž se dostala do povědomí tisíců příznivců energického techna.

A poslední festivalový den se v druhém areálu rozhodně zpomalovat nebude. O další techno smršť se postará temperamentní španělská DJka a producentka Fatima Hajji, majitelka labelu Silver M, která se pravidelně objevuje na největších festivalech na světě! I v tomto areálu line up doplní ti nejlepší DJové a producenti z České a Slovenské republiky, mezi kterými nebude chybět DJ EKG, Lucca, Chris Sadler nebo obrovský talent Dominik Gehringer.

Vstupenky jsou dostupné v síti Ticketstream ve formě jednodenních vstupenek. Kapacita akce a s ní i počet vstupenek budou omezeny dle aktuálního nařízení vlády ČR a MZČR!

Odkazy:

www.b4l.cz 
www.facebook.com/beats.for.love 
www.facebook.com/events/818616665453076
www.instagram.com/beats.for.love/ 

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy
Projekt je realizován s finanční podporou Moravskoslezského kraje

 

Flyer

 
flyer
 

Reporty

 
Brazil Runner´s Flashback: Beats for Love 2021
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016