PARTYINFO

 

SZIGET FESTIVAL 2022

Datum konání:
10.08.2022 - 15.08.2022
Místo konání:
zahraničí
DJs:
Honey Dijon, John Talabot, Calvin Harris, Steve Aoki, Denis Sulta & Mella Dee, Nina Kraviz, Kölsch, Seth Troxler, Folamour, Bob Moses, Ben Klock, Denes Toth, Eelke Kleijn, Paula Temple, Patrice Baumel, Perc, Sasha, Shanti Celeste, Joris Voorn, Francois X, Gerd Janson
Live:
Arctic Monkeys, Dua Lipa, Justin Bieber, Rilès, Yung Lean, Ofenbach, Viagraboys, Tokimonsta, Tourist, Taahliah, Boston 168, Kings Of Leon, Tame Impala, Anne-Marie, Bastille, Lewis Capaldi, Stromae, Sam Fender, Rüfüs Du Sol, Alan Walker, Caribou, FKJ, Jungle, Jon Hopkins, Sigrid, Slowthai, Ronnie Flex & The Fam, Woodkid, Alice Merton, Alfie Templeman, Apashe, Badgyal, Badbadnotgood, Beabadoobee, Black Honey, Channel Tres, Clutc, Dirtyphonics, Echonomist, Etapp Kyle & Daria Kolosova, FKA.M4A, Fontaines D.C., Floating Points, Giant Rooks, Glowal, Hector Oaks & SPFDJS pres SPFOAKS, Holly Humberstone, Iceage, Imogen, Inhaler, Jade Bird, Kensington, Kid Francescoli, La Fleur, Lauren Sanderson, Lola Marsh, Matador, Mezerg, Meute, Milky Chance, Musemecimyd, Myd, Nicolas Lutz, NGHTMRE, Noga Erez, OR:LA, Princess Nokia, Roi Perez, Remi Wolf, Role Model, Sevdaliza, SNTS, SLV (IT), TSHA, Viperdiva, Willikens & Ivkovic, Yunglean, Yves Tumor & Its Band, Lenny, SYML (USA), cleopatrick (CAN), Shelter Boy (D), Nova Twins (UK), French79 (F)
Info:
http://szigetfestival.com...
Popis:

vstup: předprodej: https://szigetfestival.com/cz/vstupenky/

 
 
Sziget odstartoval prodej vstupenek na nový ročník Na festival Sziget zbývá pár posledních permanentek Sziget festival hlásí kompletní line-up Na Sziget míří další čeští umělci Sziget představil line-up Colosseum stage Sziget Festival oznámil další hvězdy pro tento ročník Festival Sziget představil první tři headlinery
Mimořádný předprodej vstupenek na Sziget již brzy

Festival Sziget se odehraje mezi 10. a 15. srpnem 2022 a nabídne exkluzivní bleskový předprodej, během nějž budou běžné i VIP vstupenky na celý festival k dostání za nejnižší ceny. Předprodej bude spuštěn 12. srpna v 10:00 a skončí 14. srpna ve stejný čas. Vstupenky v mimořádném předprodeji budou ke koupi zde. Běžné vstupenky budou k dispozici od podzimu 2021.

 

Ostrov svobody se připravuje na návrat návštěvníků v roce 2022 a velkolepou oslavu festivalu Sziget s největšími jmény současné hudební scény a řadou skvělých umělců, kteří zaplní celý ostrovní areál. Sziget musel kvůli pandemické situaci vynechat dva ročníky, ale nyní organizátoři připravují nový program tak, aby se festival vrátil v roce 2022 v plné síle. V roce 2019 Sziget přivítal přes půl milionu návštěvníků z více než 100 zemí, aby viděli více než 1.000 hudebníků, dalších umělců, vědců a aktivistů od Eda Sheerana, Foo Fighters, Post Malone až po osobnosti, jako jsou Jane Goodall nebo Emtithal Mahmoud.

Sziget

Ostrov svobody od 10. do 15. srpna 2022 očekává návštěvníky z celého světa a první možnost ke koupi celofestivalových vstupenek nabídne od 12.8. 2021 za 250,- € (VIP za 450,- €) pouze na 48 hodin pro všechny, kteří touží zajistit si místo na jedno z nejočekávanějších hudebních setkání v Evropě.

Sziget

I když informace o programu teprve přijdou, je jistá jedna věc – nikdo si nebude chtít nechat ujít tuto neuvěřitelnou oslavu, na které se představí některá z největších jmen nejen hudební scény. Po skončení mimořádného předprodeje budou k dispozici běžné vstupenky v průběhu zbytku roku 2021. Více informací o vstupenkách najdete zde.
 


O Szigetu:

Festival Sziget každý rok vítá stovky tisíc návštěvníků a jeho cílem je přivézt během šesti dnů ta největší hudební jména z nejrůznějších žánrů! Sziget však není jen o hudebních zážitcích: je o lásce, umění a svobodě ve všech možných formách! Je to hudební a kulturní festival, který návštěvníkům nabízí jedinečné léto plné koncertů, uměleckých programů, představení, besed a mnoho dalšího. Protože Sziget v maďarštině znamená "ostrov", samotný festival Sziget se nachází na nádherném ostrově Óbuda v srdci maďarské Budapešti. Leží v blízkosti centra města a dává návštěvníkům festivalu možnost prozkoumat Budapešť kdykoli během návštěvy Szigetu. Život na festivalu nezastavuje. Koncerty a hudební vystoupení běží každý den od časného odpoledne a trvají až do úsvitu. Sziget si však můžete užít i jinak než na koncertě. Ať už navštívíte některou z besed a přednášek, zhlédnete některé z divadelních představení nebo se rozhodnete si zasportovat či jen odpočinout na pláži, vyžití na Szigetu najdete vždy.

www.szigetfestival.com

FB event

foto: Rockstar Photographers

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016