PARTYINFO

 

SZIGET FESTIVAL 2022

Datum konání:
10.08.2022 - 15.08.2022
Místo konání:
zahraničí
Info:
http://szigetfestival.com...
Popis:

vstup: předprodej: https://szigetfestival.com/cz/vstupenky/

 
 
Mimořádný předprodej vstupenek na Sziget již brzy

Festival Sziget se odehraje mezi 10. a 15. srpnem 2022 a nabídne exkluzivní bleskový předprodej, během nějž budou běžné i VIP vstupenky na celý festival k dostání za nejnižší ceny. Předprodej bude spuštěn 12. srpna v 10:00 a skončí 14. srpna ve stejný čas. Vstupenky v mimořádném předprodeji budou ke koupi zde. Běžné vstupenky budou k dispozici od podzimu 2021.

 

Ostrov svobody se připravuje na návrat návštěvníků v roce 2022 a velkolepou oslavu festivalu Sziget s největšími jmény současné hudební scény a řadou skvělých umělců, kteří zaplní celý ostrovní areál. Sziget musel kvůli pandemické situaci vynechat dva ročníky, ale nyní organizátoři připravují nový program tak, aby se festival vrátil v roce 2022 v plné síle. V roce 2019 Sziget přivítal přes půl milionu návštěvníků z více než 100 zemí, aby viděli více než 1.000 hudebníků, dalších umělců, vědců a aktivistů od Eda Sheerana, Foo Fighters, Post Malone až po osobnosti, jako jsou Jane Goodall nebo Emtithal Mahmoud.

Sziget

Ostrov svobody od 10. do 15. srpna 2022 očekává návštěvníky z celého světa a první možnost ke koupi celofestivalových vstupenek nabídne od 12.8. 2021 za 250,- € (VIP za 450,- €) pouze na 48 hodin pro všechny, kteří touží zajistit si místo na jedno z nejočekávanějších hudebních setkání v Evropě.

Sziget

I když informace o programu teprve přijdou, je jistá jedna věc – nikdo si nebude chtít nechat ujít tuto neuvěřitelnou oslavu, na které se představí některá z největších jmen nejen hudební scény. Po skončení mimořádného předprodeje budou k dispozici běžné vstupenky v průběhu zbytku roku 2021. Více informací o vstupenkách najdete zde.
 


O Szigetu:

Festival Sziget každý rok vítá stovky tisíc návštěvníků a jeho cílem je přivézt během šesti dnů ta největší hudební jména z nejrůznějších žánrů! Sziget však není jen o hudebních zážitcích: je o lásce, umění a svobodě ve všech možných formách! Je to hudební a kulturní festival, který návštěvníkům nabízí jedinečné léto plné koncertů, uměleckých programů, představení, besed a mnoho dalšího. Protože Sziget v maďarštině znamená "ostrov", samotný festival Sziget se nachází na nádherném ostrově Óbuda v srdci maďarské Budapešti. Leží v blízkosti centra města a dává návštěvníkům festivalu možnost prozkoumat Budapešť kdykoli během návštěvy Szigetu. Život na festivalu nezastavuje. Koncerty a hudební vystoupení běží každý den od časného odpoledne a trvají až do úsvitu. Sziget si však můžete užít i jinak než na koncertě. Ať už navštívíte některou z besed a přednášek, zhlédnete některé z divadelních představení nebo se rozhodnete si zasportovat či jen odpočinout na pláži, vyžití na Szigetu najdete vždy.

www.szigetfestival.com

FB event

foto: Rockstar Photographers

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016