PARTYINFO

 

YELLOW. W/ CAMO & KROOKED (AT)

Datum konání:
27.01.2023 - pátek
Místo konání:
Praha - Storm
DJs:
Camo & Krooked feat. MC Daxta (AT), A-Cray, N:Force & Pe:Te, Mustaffa & Sheriff, VoidSec & Towie, uNtime & Sapi
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 22:00, vstup: předprodej: GoOut.net

 
 
Camo & Krooked vystoupí již zítra v klubu Storm

Ano, je to tak - v pátek 27. ledna se v pražském Storm Clubu odehraje druhý díl klubové akce Yellow, na které tentokrát vystoupí rakouská legendární DNB dvojice Camo & Krooked. O support se postará například kurátor a zakladatel klubovky Yellow A-Cray, zástupci Let It Roll Bookingu N:Force & Pe:Te, Mustaffa & Sheriff a mnoho dalších. Předprodej probíhá v síti GoOut.cz.

 

Camo & Krooked, vlastními jmény Reinhard Rietsch a Markus Wagner, se poprvé poznali díky skateboardingu. Produkci drum´n´bassové hudby se společně věnují od roku 2002 a značku Camo & Krooked budují od roku 2007, kdy vyšla jejich první skladba s názvem "Play It". Od roku 2010 spolupracují s londýnským labelem Hospital Records, díky čemuž se dostali na vrchol světové drum´n´bassové scény.


Úspěšná alba "Above & Beyond" (2010) a "Cross the Line" (2011) představovala spíše mainstreamový drum´n´bass, zlomovým se stalo album "Zeitgeist" z roku 2013, kdy Camo & Krooked představili svou vizi hudby, která se záměrně zvukově nepodobá ničemu, co do té doby v drum´n´bassu vzniklo, a to nejen technicky, ale i z hlediska uspořádání. V rámci turné k tomuto albu vyprodali množství klubů v celé Evropě, Austrálii i Americe, v Rakousku navíc představili velkolepou originální audiovizuální show.


Dalším velkým úspěchem bylo v roce 2017 album "Mosaik", které zaznamenalo opravdu skvělé ohlasy mezi fanoušky i kritiky. Díky tomuto albu posbírali několik hlavních cen na Drum&BassArena Awards 2017 – cenu za nejlepšího producenta, nejlepší album i nejlepší track, kterým se stal singl s názvem "Ember". Začátkem roku 2018 navíc vzniklo remixové album "Mosaik Remixed", na kterém se objevilo celkem 25 věhlasných producentů z celého světa, kteří si s již tak skvělými skladbami řádně pohráli, mezi nimi například Noisia, Hybrid Minds, Break nebo Culture Shock. Sami Camo & Krooked jsou také známí povedenými remixy, mezi které patří například jejich podání skladby "Entangled" od nizozemských králů Noisia.


Zásadním krokem pro vývoj tvorby Camo & Krooked se stala dlouhodobá spolupráce s dalším rakouským DNB gigantem - Mefjusem! Společně v roce 2022 založili vlastní label Modus Music, na kterém stihli za první rok existence vydat již 4 singly, které se ihned staly velice populárními, posledním z nich je skladba "No Way Out", na které hostuje zpěvačka Mira Lu Kovacs, a která se umístila na druhém místě DNB Arena Awards 2022.O tom, že jsou Camo & Krooked nejen neuvěřitelně talentovanými producenty, ale zároveň i vyhledávanými a technicky vyspělými DJi, svědčí mimo jiné i jejich několikanásobné umístění v DNB Arena Awards v kategorii DJ roku za posledních 10 let. V pátek ve Storm Clubu vás tím pádem čeká nevšední hudební zážitek umocněný skvělými support DJs - vystoupí zakladatel brandu yellow. - A-Cray, zástupci LiR Bookingu N:Force & Pe:Te a Mustaffa & Sheriff, rezidentní DJs Storm Clubu VoidSec & Towie a celý večer otevře pražská dvojice Sapi & uNtime.


FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016